W dobie kryzysu środowiskowego niesłychanie ważne jest, by każdy z nas brał odpowiedzialność za planetę - wyłącznie w ten sposób jesteśmy w stanie uchronić przed zagładą ekosystem i zapewnić nam i przyszłym pokoleniom godne warunki życia. Jak rozpocząć zmiany? Od prywatnego domu, wykorzystując to, co jakiegokolwiek dnia daje nam natura. Z takim nastawieniem powstał portal domiwoda.pl, w którym znajdą Państwo przeróżne sprzęty oraz systemy do efektywnego gospodarowania wodą deszczową. Na witrynie internetowej odnajdą Państwo ekologiczne rozwiązania dedykowane do ogrodu, domu, biur, warsztatów, gospodarstw rolnych oraz przemysłu - każde akcesorium, system czy zasobnik na wodę to okazja, aby pomóc planecie, poprawić wygodę naszego życia i co najistotniejsze - przysłużyć się naturze. Kumulowanie i użycie deszczówki to zbawienie nie jedynie dla natury, ale również dla domowego budżetu. Woda deszczowa jest darmowa, a jedna inwestycja (nieraz dofinansowana przez UE) w trafny system pozwoli jeszcze porządniej gospodarować wodą deszczową, wykorzystując ją w ogrodzie lub rolnictwie.


Sklep domiwoda.pl wykorzystuje najnowsze zdobycze technologii, prezentując przyciągające, wypróbowane i atestowane systemy wykorzystujące wodę deszczową, zbiorniki na wodę (podziemne oraz naziemne), kompostowniki, rekuperatory i wszystko to, co wolno z pomyślnością wykorzystać w ogrodzie. Asortyment zgromadzony na stronie doskonale sprawdzi się w domowym ogródku, na działce oraz rolnictwie, w jakim miejscu liczy się jakakolwiek innowacja połączona z efektywną pracą oraz ochroną środowiska. Domiwoda.pl burzy także stereotypy mówiące, że profesjonalne systemy gospodarki wodnej można instalować wyłącznie w kolosalnych gospodarstwach rolniczych - propozycja marki skierowana jest także dla osób prywatnych i mieszkańców, którzy pragną zakupić i zainstalować mniejsze urządzenia do prywatnego użytku - na witrynie znajdują się profesjonalne kategorie, w jakich zamieszczone są urządzenia, gotowe platformy pozyskiwania wody lub też ekologiczne rozwiązania i inwestycje, jakie pozwolą stopniowo pozyskiwać, przechowywać i filtrować wodę deszczową.


ziemianka spiżarnia domiwoda pl


jeśli boją się Państwo, że innowacje mają swoją wysoką cenę, spieszymy z wytłumaczeniem - domiwoda.pl to nie jedynie punkt sprzedaży z gotowymi ekologicznymi rozwiązaniami, to również grupa speców, jacy pomagają w zdobyciu dofinansowania na ekologiczne systemy do deszczówki. Proces zdobywania należnych finansów od rządu lub też UE na instalacje ekologiczne może być skomplikowany oraz czasochłonny - zachęcamy do wypróbowania pomocy, wystarczy jedynie przekazać projekt dofinansowania dla domiwoda.pl, aby fachowcy zajęli się wszystkim od A do Z. Zakupy, konsulting, wsparcie, innowacja oraz ochrona otoczenia - wspólnie możemy zawalczyć o zieloną planetę!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz