W meczu Francuzów z drużyną Chorwacji mogliśmy oglądać bardzo dużo trafień. Końcowy wynik spotkania wynosił 4:2 na korzyść Trójkolorowych. Tak więc drużyna z Bałkanów nie była w stanie zrewanżować się za finałowe starcie mistrzostw świata w Moskwie. Francuzi byli w tym starciu delikatnie lepsi od Chorwatów.

Spora ilość znawców uważało ten pojedynek jako rewanż za finałowe starcie mundialu na rosyjskiej ziemi. Pierwsze minuty pojedynku wyłącznie to podkreślały. Chorwaci wyglądali o wiele odważniej. Tworzyli dużo akcji podbramkowych. Pierwsze trafienie dla Chorwatów zdobył Lovren Dejan. Decydujące podanie w tej akcji bramkowej wykonał Lucas Hernandez. Po piętnastu minutach goście prowadzili 1:0.

Mistrzowie świata nie byli w stanie spowolnić kolejnych sytuacji kreowanych przez chorwackich zawodników. Fenomenalnie grał golkiper Chorwacji. Jego interwencja powstrzymała Griezmanna przed zdobyciem trafienia. Francuski napastnik strzelił trafienie kilka minut później. W tym przypadku bramkarz drużyny Chorwacji był bezradny.

Sporo goli w spotkaniu.

Podział punktów nie zadowalał żadnej drużyny. Obie drużyny brały pod uwagę tylko triumf w tym starciu. Z tego powodu non stop kibice mogli podziwiania pięknych sytuacji podbramkowych. Ilość goli jest tego świetnym tego przykładem. Na murawie we Francji oglądaliśmy pasjonujący pojedynek.

Pod koniec pierwszej połowy starcia mistrzowie świata rozpoczęli gonić straty. Niesamowicie istotna w w tej sytuacji była forma Martiala Anthony'ego, który zdobył bramkę dające nadzieje drużynie Francji. Spotkania w ramach Narodów Ligi potrafią dostarczyć widzom futbolu wiele fascynujących przeżyć. Reprezentanci tych reprezentacji przedstawili niesamowite zdolności sympatykom w całej Europie. Z pewnością wiele telewidzów może być spełnionych. Ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się zawodnicy francuscy.

Piłkarze Chorwacji musieli do pogodzenia się z ze stratą punktów. Wicemistrzowie świata pokazali się z wyśmienitej strony. Dla Francuzów to kolejna wygrana w Narodów Lidze.