Program TVN-u o nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów jesiennej ramówki stacji, gdzie uczestnicy rywalizują o tytuł Next Top Model. Rozpoznawalne jury ale też przede wszystkim Joanna Krupa jako prowadząca to rzeczywiście przepis na sukces, czego dowodzą dziesiątki tysięcy widzów zbierających się przed telewizorami. Dodatkowo można zobaczyć całkiem sporo cenionych w świecie mody osób, na przykład redaktorki pism o modzie, światowej sławy fotografowie, a także znane modelki.

W tym sezonie w szranki staje czternaście osób, wśród których znajdują się też osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w złotym kolorze przyznawany jest przez sędziów osobie, która ich zdaniem rzeczywiście nadaje się do roli modela lub modelki, dzięki czemu taki uczestnik natychmiast znajdzie się w domu Top Model. Za to bilet w srebrnym kolorze okazuje się być internautów, którzy dokonali wyboru swojego faworyta, który nie będzie musiał uczestniczyć w castingach i automatycznie trafia na bootcamp, czyli kolejny etap.

Co czeka widzów w tym sezonie programu?

Program daje możliwości rozwoju oraz zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, dlatego co sezon zgłoszenia wysyła naprawdę dużo chętnych. Co tydzień na uczestników czekają różnorodne zadania, które będą sprawdzianem tego, czy odnajdą się oni w prawdziwym świecie mody. Sędziowie oceniają ich postępy i decydują o tym, który uczestnik będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja powrócenia do programu tuż po eliminacji, dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, zapewniając wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Główną nagrodą jest kontrakt z agencją modelek i modeli i okładka dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również będziemy mogli oglądać rywalizujących aspirujących modeli i dowiedzieć się, który z nich okaże się być dziewiątą osobą z tytułem Top Model w Polsce. konkuruje całkiem sporo interesujących modeli i modelek, dlatego zdecydowanie warto jest oglądać na bieżąco kolejne odcinki.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz